Sosyal Medya

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Özselçuk nakliyat olarak Rüstem Zaloğlu tarafından 1996 yılında kurulan ve kurulduğu tarihten beri felsefesi sadece müşteri memnuniyeti ve güveni olan firmamız taşımacılık ta her daim kendisni yeniliklere açık olarak geliştirmiştir. Zaman ilerledikçe nakliye sektörü insanların daha çok gereksinim duydukları hizmet haline gelmiştir. Bunda artan nüfus daha çok yaşam alanlarının oluşması etkili olmuştur.

Özselçuk Evden Eve Nakliyat

Firmamız Kadıköy merkezli hizmet sunmaktadır. Kadıköy birçok bölgenin yabancı milletten insanın yaşadığı İstanbul 'un en eski tarihi ilçelerin den biridir. Bu bölgede kentsel dönüşümün başlaması taşınmada taleplerin artmasında ilk nedendir. Firmamız iletişime geçen sizlere gerekli tüm bilgiler verilmekte. firmamızın kurumsal olduğunu anlamanız adına belgeler ibraz edilmektedir.

Taşıma öncesi, taşıma sırası ve taşıma sonrasında sunacağımız birçok avantajlı olanaklar vardır ki bunların başında ilk ücretsiz ekpertiz, sonra ambalajlama paketleme ve sonunda da monte demonte gelmektedir. Bizler evinizi taşırken sizden tek istediğimiz kıymetli ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanız. İmkanınız yoksa o eşyaları ayırmanız, bize bildirmeniz. Bizler bu eşyaları kilitli özel kasalar da güven içinde taşıyacaz.

Özselçuk Nakliyat Depoama

Özselçuk nakliyat olarak sadece taşımacılık değil ayrıcana modern depolarımızda eşyalarınızı depolama imkanını da size sunuyoruz.